+380 73 295 15 93 info@grinnplus.com.ua            

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. Загальні положення

1.1. Публічна оферта, є офіційною пропозицією компанією ТОВ «ГРІНН+», ЕДРПОУ 42965669 (далі - «Магазин»), далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-Магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (комерційну пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця Магазин - (далі - «Інтернет-Магазин»).
1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у терміни та за цінами, які вказані у відправленій Комерційній пропозиції та на Інтернет-Магазині Продавця.

2. Значення та поняття

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, приведені терміни мають наступні значення:

- «Товар» - моделі, комплектуючі, аксесуари та супровідні предмети;
- «Інтернет-Магазин» - відповідно до Закону України «Про Електронної комерції», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди;
- «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет - Магазині компанії ТОВ ГРІНН+;
- «Покупець» - фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче;
- «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення та проведенні оплати.

3. Об'єкт договору

3.1. Продавець має зобов'язання передати у власність користування Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити та прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет - Магазині, у тому числі:

- Добровольний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
- Самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет - Магазині;
- Оплата Покупцем замовлення, яке було оформлене в Інтернет - Магазині;
- Отримання, обробка та доставка та передача Товару Покупцеві у постійне користування на основі даного Договору.

4. Регламент оформлення замовлення на сайті

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який Товар, представлений на сайті Інтернет - Магазину.
4.2. Кожна позиція може бути представлена у замовленні в будь-якій кількості.
4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії ТОВ ГРІНН+ зобов'язаний поставити Покупця до відома (дзвінком, месенджерами або через електронну пошту).
4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його Товаром аналогічної моделі або відмовитися від даного замовлення.

5. Правила доставки замовлення

5.1. Доставка товарів, які були придбані в Інтернет - Магазині компанії ТОВ ГРІНН+, здійснюється за нижчевказаними варіантами:

- Склади транспортно-логістичних компаній, де і здійснюється видача та прийом замовлень;
- Доставка та вигрузка замовлень компанією ТОВ ГРІНН+ за адресою та місцем отримання Покупця;

5.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи (інструкція, брошура Товару, бланк погодження), згідно чинного законодавства України.

6. Регламент оплати замовлення

6.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортно-логістичних компаній за готівковий або безготівковий розрахунок у гривнях.
6.2. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії ТОВ ГРІНН+.
6.3. Оплата замовлення здійснюється безпосередньо на Сайті Інтернет - Магазину компанії ТОВ ГРІНН+, за безготівковий розрахунок в гривнях.
6.4. За умов не надходження коштів на рахунок компанії ТОВ ГРІНН+, Інтернет - Магазин залишає за собою право скасування замовлення.

7. Порядок повернення товару 

7.1. Повернення товару в Інтернет - Магазин компанії ТОВ ГРІНН+ проводиться згідно чинного законодавства України.
7.2. Повернення товару в Інтернет - Магазин проводиться на основі укладеного Договору купівлі/продажу замовлення та може бути погодження окремо.
7.3. При поверненні Покупцем Товару у належній якості, компанія ТОВ ГРІНН+ повертає клієнту сплачену за Товар грошову суму з вирахуванням компенсації витрат пов'язаних з доставкою та видачею Товару Покупцеві.

8. Термін дії договору

8.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною 6, статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
8.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки та вигрузки товару, шляхом повернення грошових коштів.
8.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.